Dlaczego my?

Drodzy Państwo!

Istnieje wiele firm zajmujących się produkcją mebli na zamówienie.  Dlaczego więc mieliby Państwo wybrać właśnie ofertę firmy Dominik Meble? Co przemawia na naszą korzyść ?

  • długoletnie doświadczenie firmy - działamy od 1996 roku
  • wiedza właściciela i doświadczona załoga
  • bogaty park maszynowy do obróbki płyt jak i drewna z własną lakiernią
  • miła i fachowa obsługa
  • bazujemy głównie na klientach "z polecenia" co świadczy o dobrze wykonanej poprzedniej usłudze
  • współpraca z czołowymi biurami projektowymi
  • publikacje naszych mebli w pismach branżowych
  • jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym zarówno dla uczniów jak i mistrzów zawodu stolarz
  • posiadamy CERTYFIKAT FIRMY ODPOWIEDZIALNEJ SPOŁECZNIE CSR
  • posiadamy certyfikat RZETELNA FIRMA

 

 

Państwa meble są naszą pasją.Rozumiemy, że każdy dobry biznes opiera się na współpracy i wzajemnym poszanowaniu. Przyjąwszy zamówienie, przyjeżdżamy do Państwa i dokonujemy dokładnych pomiarów. Na ich podstawie wspólnie z Państwem dopracowujemy konkretną ofertę. Następnie, biorąc pod uwagę Państwa potrzeby i możliwości, wykonujemy szkic i przedstawiamy go Państwu wraz z wyceną. Do tego momentu wszystkie nasze działania są gratis – szanujemy Państwa czas i pieniądze. Zadowolenie klienta i dobre relacje w społeczności lokalnej są dla nas równie istotne, jak zyski.

 

Szeroki wybór mebli

Naszą podstawową produkcję stanowią meble kuchenne i meble biurowe. Równie chętnie i pieczołowicie zaprojektujemy i wykonamy dla Państwa  biblioteki drewniane, meble do sypialni, meble do salonu, meble łazienkowe oraz szafy z drzwiami przesuwnymi i garderoby.  A jeżeli Państwo sobie życzą, zajmiemy się czymś zupełnie nietypowym, nie pasującym do żadnej standardowej kategorii.

Podobny brak ograniczeń dotyczy materiałów stosowanych przez firmę Dominik Meble. Używamy drewna i laminatów, szkła i mdf, płyt fornirowanych, bądź laminowanych, zajmujemy się obróbką konglomeratów. Jedynym limitem jest…
wysoka jakość.

W razie Państwa chęci i potrzeby, stosujemy konglomeraty staron, rausolid i hanex. Jesteśmy także studiem partnerskim firmy BOSCH i SIEMENS.

Firma Dominik Meble współpracuje z renomowanymi projektantami: RS STUDIO Roland Stańczyk oraz MURLA DESIGN Maria Borczuch.

Galeria mebli

Mamy nadzieję, że współpraca z nami przyniesie Państwu mnóstwo satysfakcji. Wiemy też jednak, że często obraz mówi więcej, niż tysiąc słów. Aby więc przestawić Państwu realizacje już przez nas wykonane, zapraszamy do naszej galerii.


Łącząc wyrazy szacunku,

Dominik Łęczycki